ETİMATİK ÇEVRE DOSTUDUR

Petrol türevleri ve fosfat içermeyen ürünleri kullanarak doğaya ve çevreye sahip çıkmış olacaksınız

60°C

Beyaz çamaşırlar için tavsiye edilen yıkama sıcaklığı

40°C

Renkli çamaşırlar için tavsiye edilen yıkama sıcaklığı

ETKİLİ KORUMA

HİJYENİK ETKİ
DOĞAL MİNERALLER
KİREÇ ÖNLEYİCİ

Tamamen Doğal

Eti Matik, mineralli sabun, soda ve bor madeni gibi doğal ham maddelerden üretilmiştir. İnsan ve çevre hassasiyeti gözetilerek etkili temizlik sağlayan ürünümüzün içerisinde, herhangi bir kimyasal içerikli koku maddesi dahi yer almaz.  

Sağlığınızı Korur

Milyonlarca gözenek barındıran cildimize temas yoluyla zararlı kimyasalların etki etmemesi için özel olarak araştırmaları yapılan Eti Matik’le ciltt hassasiyeti olanlar, astım-koah rahatsızlığı bulunanlar ve bebeklerimiz artık güvende.

Leke Temizleme Gücü

İçeriğinde bor, soda ve mineralli sabun bulunan Eti Matik, zorlu lekelerde etkili temizlik sağlar. En zorlu kirler, çeşitli kumaşlar ve piyasada bilinen en iyi deterjanlar ile yapılan testte Eti Matik’in daha iyi sonuç aldığı kanıtlanmıştır. (Uluslararası EMPA test sonuçlarına göre)

Çevreye Duyarlı

Eti Matik Bor Temizlik Ürünleri, çamaşır makinelerinin gider borularından çıkan atık sularla, her yıl toprağa ve içme sularımıza karışan petrol türevi ve fosfat gibi zararlı kimyasalların çevreye etkileri düşünülerek özenle üretilmiştir.  

Makine Dostu

Çamaşır makinesinde biriken kiri ve kireci temizler, tasarruf sağlar. Bu yüzden ilk kez ürünümüzü kullanacak tüketicilere 70c üstü sıcaklıkta bir ölçek Eti Matik le boş yıkama yapılmasını öneriyoruz..

Çamaşırlarınızı Korur

Çamaşırlarınızda yıpratıcı kimyasal etkisi olmadan doğal yumuşaklık ve temizlik sağlar. İlave yumuşatıcıya gerek kalmadan uzun süre kumaşların ilk günkü doğallığını korumaya yardımcı olur.

Hijyenik Etki

Sağlık Bakanlığı bünyesinde yapılan testlerde Eti Matik Temizlik Ürünlerinin antibakteriyel ve mantar oluşumunu durduran etkisi kanıtlanmıştır.

Milli Ürünümüz

Devlet Kurumu olan Eti Maden İşletmeleri tarafından, dünya standartlarındaki yüksek teknolojiyle ve milli madenimiz bordan %100 yerli sermaye ile üretilmiştir.

SİZE AİT TESİSLERDE SİZİN İÇİN ÜRETİLDİ

ETİ MATİK NERELERDE TEST EDİLDİ ?