Eti Matik'i sosyal medyada takip etmek ister misiniz?

EVET HAYIR
22 Eyl 2016

Devlet Üretimi : Eti Matik Bor Temizlik Ürünü

Temizlik ürünlerinin doğru formüle edilmemesi ciddi sorunları beraberinde getirmektedir. Eti Matik, Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü Teknoloji Geliştirme Dairesi’nin alanında uzman mühendisleri tarafından geliştirilmiştir.

Petrol türevleri ile hazırlanan temizlik malzemeleri insan sağlığını tehdit ederken, Eti Matik içerisinde herhangi bir petrol türevi yer almamaktadır. Doğal madenler arasında yer alan bor kullanılarak formüle edilen Eti Matik, doğanın gücünden yararlanarak hazırlanmaktadır. Etkin formülü sayesinde inatçı kirleri kısa sürede çamaşırlardan uzaklaştırarak ilk günkü temizliğine ve yumuşaklığına kavuşturmaktadır.

22 Eyl 2016

Daha Sağlıklı Temizlik İçin: Eti Matik

Temizlik ürünlerinde kullanılan kimyasalların çoğu insan sağlığını olumsuz etkilemektedir. Bu ürünlerin kalıcı olarak insan vücuduna verdiği zarar büyük boyutlara ulaşabilmektedir. Eti Matik Bor Temizlik Ürünü içerisinde insan sağlığına zararlı kimyasal madde bulunmadığı ilgili kurum ve kuruluşlarca incelenerek teyit edilmiştir. Doğada bulunan malzemelerin formüle edilmesiyle oluşturulması ürünümüzü rakiplerinden ayırmaktadır. Lekesiz çamaşırlar ve sağlıklı temizlik için Eti Matik sizlerin en büyük yardımcısı olacaktır.