Eti Matik'i sosyal medyada takip etmek ister misiniz?

EVET HAYIR
  • Piyasadaki çoğu deterjanda bulunan beyazlatıcı, yumuşatıcı, parlaklık verici ya da antiseptik özellik sağlayan katkı maddeleri kullanıcılarda olumsuz etkilere neden olabilmektedirler. Sürekli maruziyet ile birlikte akciğer tahribatı, akciğer iltihabı, alerjik reaksiyonlar, çocuklarda sık hastalanma ve bademcik iltihapları, kalp, böbrek ve kan damar rahatsızlıkları, endokrin ve bağışıklık sistemi bozuklukları gibi önemli rahatsızlıklar ortaya çıkabilmektedir.

-Borlu temizlik ürünü, içeriğindeki doğal hammaddeler sayesinde insan sağlığı ve çevreye duyarlıdır. Bileşiminde fosfat, petrol türevleri, sülfatlı dolgu maddeleri ve kanserojen maddeler içermemesi sebebiyle çevreye ve canlılara dost bir bileşime sahiptir. Ayrıca ambalaj baskısında kullanılan mürekkep ağır metaller içermez.

-23.12.2010 tarihli ve 27794 sayılı Resmi Gazete' de yayımlanarak yürürlüğe giren"Deterjanlar ve Deterjanlarda Kullanılan Yüzey Aktif Maddeler Hakkında Tebliğ" gereği Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığınca bildirim kaydı yapılmıştır.

img_divider

Eti Matik Bor Temizlik Ürünü’nün bileşiminde ne vardır?

Sınıfında bu özelliklere sahip olan tek olma özelliği ile Eti Matik Bor Temizlik ürününü sizlere sunmaktan gurur duymaktayız.

  Boraks > %55
  Sabun %5-15
  Soda < %10
  Aktif Oksijen %1-2,5
  Diğer < %3

-Eti Matik Bor Temizlik Ürünü, içerdiği bor sayesinde anti-bakteriyel ve anti-fungal özellikleriyle doğal bir mikrop öldürücüdür.
-Eti Matik Bor Temizlik Ürünü sudaki sertliği giderdiği için makinanızın kireçlenmesini önler ve ilave bir kireç sökücü kullanmanıza gerek kalmaz.
Eti Matik Bor Temizlik Ürünü ile çamaşırlarınızı daha çok seveceksiniz. Eti Matik Bor Temizlik Ürünü ile ilave bir yumuşatıcı kullanmanıza gerek kalmaz.